www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 1151 napja lejárt

OTP Ingatlanpont - IDD Ingatlan Kft.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, és hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése.
  • Bankcsoport saját portfóliójának és a piaci ingatlanok értékesítése.
  • Pénzügyi termékek értékesítése.
  • Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása.
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése.
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében.
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség
  • Rugalmas, és pozitív hozzáállás
  • Ambíciózus gondolkodás
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Értékesítői attitűd
  • Csapatmunka
  • Számlaképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Az ingatlanpiac részleges ismerete
  • értékesítői múlt
  • Buda, és belváros ismerete
  • személygépkocsi
  • angol, orosz, olasz, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos, és piaci megbízás esetén akár 66 százalék is lehet.
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.
  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszer.
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon.
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal.
  • A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége.
  • Modern munkaeszközök (telefonkészülék és laptop rendszerhozzáféréssel).
  • Rugalmasan alakítható munkaidő.
  • Változatos munkavégzés.
  • Kellemes légkör, pozitív csapatban

Munkavégzés helye:

Budapest, elsősorban Budai rész, Pest belváros