www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, és hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai
megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:
• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése.
• Bankcsoport saját portfóliójának és a piaci ingatlanok értékesítése.
• Pénzügyi termékek értékesítése.
• Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása.
• Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése.
• Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében.
• Az értékesítési folyamat adminisztrálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség
• Rugalmas, és pozitív hozzáállás
• Ambiciózus gondolkodás
• Kiemelkedő munkabírás
• Megbízhatóság
• Értékesítői attitűd
• Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Az ingatlanpiac részleges ismerete
• értékesítői múlt
• Belváros és Buda ismerete
• személygépkocsi
• angol, spanyol, orosz, olasz, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos, és piaci megbízás esetén akár 66 százalék is lehet.
• Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.
• Folyamatos és magas szintű képzési rendszer.
• Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon.
• Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal.
• A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége.
• Modern munkakörnyezet és eszközök
• Rugalmasan alakítható munkaidő
• Változatos munkavégzés.
• Kellemes légkör, pozitív csapatban

Munkavégzés helye:
Budapest, elsősorban Pest belváros, Budai rész