www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 521 napja lejárt

OTP Ingatlanpont
Az ingatlanpiac felpörgött, itt az ideje, hogy ebből Ön is profitáljon!
Amennyiben szeretne átlagon felüli jövedelmet egy sikeres és jókedvű csapat tagjaként, ragadja meg a lehetőséget!

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladó ingatlanok felkutatása és az ingatlan portfólió folyamatos építése
  • Érdeklődő ügyfelek kiszolgálása
  • Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Kedvezményes pénzügyi termékek közvetítése
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése és adminisztrálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól együttműködő
  • Kiváló kommunikáció, értékesítői attitűd
  • Jó konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság és ügyfélbarát gondolkodás
  • Rugalmas és pozitív hozzáállás
  • Teljesítményorientált szemlélet
  • Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos
  • Folyamatos és magas szintű képzések
  • Karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet és eszközök
  • Kiváló és jól működő csapat, segítőkész háttér
  • Rugalmasan alakítható munkaidő, változatos munkavégzés
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer
  • Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás
  • Kedvezményes OKJ képzés

Munkavégzés helye:
1061 Budapest, Király utca 24. és elsősorban Pest belváros, Budai rész

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, fényképes önéletrajzát elérhetőségeivel az alábbi email címre legyen kedves elküldeni, melyre lehetőség szerint minél előbb válaszolni fogunk.

Elérhetőség:

Kovács Attila
+36704889541

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő