www.cvonline.hu

INGATLAN ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Cégünk , a KULCS-PONT INGATLAN KFT  a  DUNA HOUSE FRANCHIE HÁLÓZAT partnereként  14 éve van jelen az ingatlanpiacon, Budapesten és vidéken 10 önállóan működő Franchise irodánkkal Magyarország vezető ingatlanforgalmazó hálózatának legnagyobb franchise partnere vagyunk.

Tökéletesen felszerelt, kényelmesen kialakított irodáinkban PROFI képzés keretében lehetősége van új karriert építeni az alábbi pozícióban:

 Ingatlan ÉRTÉKESÍTÉSI REFERENS

Küldetésünk, hogy a velünk dolgozó kollégák az ingatlanszakma leghitelesebb szakembereivé váljanak, képzési akadémiánknak és irodáink mentori programjának köszönhetően mind a szakmát elkezdő, mind a már tapasztalattal rendelkezők is elérhetik ambiciózus céljaikat.

Újonnan kezdő értékesítőinket  FIX BÉREZÉS segíti szakmánk elsajátításában.

Keressen ügyfelünk új építésű, színvonalasan felújított vagy teljesen felújítandó ingatlant, akár századfordulón épült házat, végleges otthonteremtő vagy befektető céllal, megtaláljuk részére a megoldást.

AMENNYIBEN

  • Önt is érdeklik a szakmában rejlő lehetőségek
  • Régóta úgy érzi, vonzaná az ingatlanosok szabad világa, szívesen osztaná be önállóan az idejét,
  • Úgy érzi fel tudja venni a tempót a folyamatosan pörgő piacon
  • Szeret beszélgetni,
  • ­Jobban szeret jönni – menni , mint egyhelyben dolgozni,

Ismerjük meg egymást !

Rutinos, több éve a szakmában dolgozó kollégák szívesen megosztják tapasztalataikat, tudásukat Önnel.

AZ ÖNRE VÁRÓ FŐBB FELADATOK

  • Az adott terület megismerése, ingatlanok felvétele
  • Telefonos és személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ingatlanok bemutatása
  • Aktív részvétel a teljes értékesítési tevékenységben

AMIT ELVÁRUNK:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Üzleties megjelenés
  • Szorgalmas, agilis, precíz, céltudatos személyiség

AMIT KÍNÁLUNK

  • Fix bérezés
  • ­Piacvezető cég biztos háttere
  • Képzések, folyamatos szakmai támogatások
  • Nyugodt, kollegiális légkör

Munkavégzés helye : Budapest, Gödöllő, Gárdony, Székesfehérvár, Siófok, Balatonboglár

Jelentkezés módja: Önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Gödöllő
Gárdony
Fejér
Siófok
Somogy
Balatonboglár
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlan értékesítő, Ingatlanközvetítő
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő