www.cvonline.hu

INGATLAN ÉRTÉKELÉSI SZAKEMBER

  • A hirdetés 1168 napja lejárt

 Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

 Az FHB Bankcsoport

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • lakó és üzleti ingatlanok aktuális piaci és hitelbiztosítéki értékének meghatározása,
  • külsős partnerek által készített értékelések szakmai felülvizsgálata, kontrollja,
  • a jogszabályi előírásoknak, és a belső szabályzatoknak megfelelő teljes körű ingatlanértékelések elvégzése,
  • ingatlanok piaci és műszaki kockázatainak elemzése, ingatlanszakmai tanácsadás,
  • az ingatlanpiaci folyamatok felmérése, elemzése,
  • kapcsolattartás belső/külső partnerekkel, megbízókkal.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • a munkakör betöltéséhez legalább 3 éves pénzintézeti, és 5 éves ingatlanszakmai gyakorlat szükséges, lakó- és üzleti ingatlanok értékelése területén,
  • építész, építőmérnök, településmérnök képzettség, vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség,
  • közép- és/vagy felsőszintű szakképesítés (ingatlanközvetítő és/vagy ingatlanvagyon értékelő OKJ),
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • gyakorlati műszaki ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány, és napi szintű vezetési gyakorlat,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség, határozottság,
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • nyelvismeret előnyt jelent.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül jelölje meg a megpályázni kívánt pozíció nevét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő