www.cvonline.hu

Ingatlan Értékbecslő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2017.04.14.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk kiemelkedő szereplője az ingatlanpiacnak. Valamennyi kereskedelmi ingatlanpiaci szegmensben professzionális megoldásokat kínálnak. Jelenleg budapesti csapatukba keressük a megfelelő szakembert a következő pozícióba: Ingatlan értékbecslő

Feladatok:

- értékbecslések, megvalósíthatósági tanulmányok és műszaki szakértői jelentések készítése
- kommunikáció az érintett szereplőkkel
- értékbecslési megrendelések lebonyolítása
- részt venni az ingatlanszakértői pályáztatásokban
- adminisztratív jellegű kapcsolattartás
- kapcsolódó rendszerek fejlesztésében
- véleményezni, kialakítani a területet érintő szabályzatokat, riportokat készíteni

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- szakképesítés (OKJ 54 3439 02, felsőfokú /szintű/ ingatlanforgalmi szakértői végzettség, ezen túl EUFIM minősítés előny)
- minimum 2-3 év értékelői tapasztalat: elsősorban kereskedelmi, ipari és iroda ingatlanok területén
- számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
- kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- stabil, versenyképes juttatási csomag
- professzionális csapat
- szakmai perspektíva

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -