www.cvonline.hu

Ingatlan Beruházási Menedzser

  • A hirdetés 166 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG Property and Facility Services Zrt. Budapestre, Szegedre, Szombathelyre vagy Győrbe

(Job-ID: HU-2016-017723)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal,
  • ajánlatok és szerződések előkészítése,
  • a kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása,
  • átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása,
  • elszámolások készítése, projektek utóértékelése,
  • kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása.

Elvárások:

  • felsőfokú épületgépész végzettség,
  • beruházásban vagy kivitelezésben szerzett minimum 2 éves gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.

Előny:

  • műszaki ellenőri és műszaki vezetői jogosultság,
  • terc költségvetés-készítő program gyakorlott használata,
  • német- vagy angolnyelv-tudás,
  • többéves szakmai tapasztalat.

Jelentkezéséhez töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson a JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat:

STRABAG Property and Facility Services Zrt.

Bartusné Ördög Mária
Máriássy utca 7.
1095 Budapest
Tel.: +36 30 557-3559
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Szeged
Győr
Pest
Szombathely
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő