www.cvonline.hu

Ingatlan bemutató, értékesítő

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

Magyarországi multinacionális cégek és diplomáciai testületek partnereként működő nagy múltú, megbízható ingatlanközvetítő cég munkatársat keres

Elvárások:

  • Ingatlanközvetítői múlt előny
  • Tulajdonosi, vállalkozói szemlélet
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Jó megjelenés és tárgyaló készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Alkalmazkodás rugalmas munkaidőhöz
  • Jól terhelhetőség, rugalmas személyiség
  • Hölgyek és Urak jelentkezését is várjuk
  • Saját gépkocsi szükséges (teljes költségtérítés mellett)

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés, alapfizetéssel
  • Stabil ügyfélkör
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Megbecsülés, elismerés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távon biztos munkahely
  • Mentor, aki segíti a munkádat
  • Mobiltelefon, laptop, vagy tablet

Feladatok:

  • Ingatlanok bemutatása, értékesítése,
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel (elsősorban angolul) Lakáskeresési folyamatok lebonyolítása (elsősorban ingatlanbérlet)

Munkavégzés helye:

Amennyiben kellően motivált, érdeklődő jellem vagy és szívesen választanád, a külföldi ügyfélkör színes világát ne habozz, küldd el hozzánk FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzodat fizetésigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő