www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1072568
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

INFRASTRUKTÚRA TÁMOGATÓ RENDSZERMÉRNÖK (KF14-60)

Munkaköri feladatok:
  • Folyamatos infrastuktúra fejlesztés, racionalizálás
  • Fejlesztést támogató környezetek üzemeltetése, karbantartása (Linux szerver, Windows Szerver, Hudson, Jenkins, SVN, TeamCity)
  • Tesztelői környezetek karbantartása, felügyelete, fejlesztése (Linux, Windows szerver, Adatbázisszerver, Alkalmazásszerver tomcat, weblogic)
  • Integrációs szerverek folyamatos karbantartása, üzemeltetése (Linux, Adatbázisszerver, alkalmazásszerver)
  • Fejlesztői támogatás, tanácsadás (pl/sql, linux shell, windows scripting)
  • Irodai kiszolgáló környezetek használata (AD user felvétel, Jogosultság beállítás, Exchange mailbox kialakítás)
  • Üzemeltetést támogató egyéb környezetek támogatása (hibajegy kezelő - redmine), CMDB)

Követelmények:
  • Középszintű Oracle adatbáziskezelő adminisztráció ismeret
  • Középszintű PL/SQL ismeret, jártasság
  • Középszintű Linux Shell programozási ismeret
  • Alapszintű Linux OS ismeret
  • Alapszintű Tomcat, Oracle Weblogic alkamazásszerver ismeret
  • Minimális hálózati ismeret

Előny:
  • Fejlesztést támogató eszközök hudson, jenkins, svn, docker ismerete
  • Oracle, Linux clusterezési tapasztalatok
  • ITIL vizsga és gyakorlat
  • Windows AD, Exchange, Sharepoint ismeret, üzemeltetési tapasztalatok
  • Mélyebb szintű hálózati ismeretek (VPN,VLAN,Tunneling)
  • Virtualizációs tapasztalatok

Jelentkezzen online fényképes önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: kf@tech-people.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió