www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 915459
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.
Autóiparban tevékenykedő nemzetközi megbízónk Budapesti fejlesztő központjába keresünk jelölteket a következő pozícióba

Infrastruktúra támogató rendszermérnök KF14-60

Munkaköri feladatok:
  • Ügyfelek irányába magas szintű rendelkezésreállás támogatás, ügyelet, készenlét (ITIL alapú)
  • Fejlesztői környezetek támogatása, üzemeltetésének biztosítása fejlesztése (Adatbázis, Linux szerver)
  • Folyamatos infrastuktúra fejlesztés, racionalizálás
  • Fejlesztést támogató környezetek üzemeltetése, karbantartása (Linux szerver, Windows Szerver, Hudson, Jenkins, SVN, TeamCity)
  • Tesztelői környezetek karbantartása, felügyelete, fejlesztése (Linux, Windows szerver, Adatbázisszerver, Alkalmazásszerver tomcat, weblogic)
  • Integrációs szerverek folyamatos karbantartása, üzemeltetése (Linux, Adatbázisszerver, alkalmazásszerver)
  • Fejlesztői támogatás, tanácsadás (pl/sql, linux shell, windows scripting)
  • Irodai kiszolgáló környezetek használata (AD user felvétel, Jogosultság beállítás, Exchange mailbox kialakítás)
  • Üzemeltetést támogató egyéb környezetek támogatása (hibajegy kezelő - redmine), CMDB)

Követelmények:
  • Középszintű Oracle adatbáziskezelő adminisztráció ismeret
  • Középszintű PL/SQL ismeret, jártasság
  • Középszintű Linux Shell programozási ismeret
  • Alapszintű Linux OS ismeret
  • Alapszintű Tomcat, Oracle Weblogic alkamazásszerver ismeret
  • Minimális hálózati ismeret

Előny:
  • Fejlesztést támogató eszközök hudson, jenkins, svn, docker ismerete
  • Oracle, Linux clusterezési tapasztalatok
  • ITIL vizsga és gyakorlat
  • Windows AD, Exchange, Sharepoint ismeret, üzemeltetési tapasztalatok
  • Mélyebb szintű hálózati ismeretek (VPN,VLAN,Tunneling)
  • Virtualizációs tapasztalatok

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió