www.cvonline.hu

Infrastruktúra támogató mérnök

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1007621
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy folyamatinformatikával foglalkozó partnerünkhöz keresünk infrastruktúra támogató mérnököt!

Feladatok:

  • A cég belső rendszereinek üzemeltetése, a felhasználók informatikai kéréseinek kiszolgálása.
  • Ügyfelek rendszereinek üzemeltetése, a felhasználók informatikai kéréseinek kiszolgálása, bejelentések és megoldások rögzítése, tudásbázis vezetése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • PC ismeret (Microsoft operációs rendszerek, alkalmazások, fejlesztőeszközök)
  • Okostelefonok, tabletek ismerete (operációs rendszerek, alkalmazások beállítása)
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó adminisztrációs eljárások ismerete
  • Angol írott nyelv megértése és a szakirodalom hatékony olvasása
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélorientáltság
  • Önálló, proaktív gondolkodás Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pontosság

Előnyt jelent:

  • Microsoft felhő szolgáltatások üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft vizsgák és címek

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, önéletrajzának feltöltésével jelentkezzen a pozícióra!

Kategória
IT / Informatika