www.cvonline.hu

Infrastruktúra szerverüzemeltető szakértő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.

Pozíció leírása / Job description

Dinamikusan fejlődő multinacionális energiaipari partnerünk számára keresünk Infrastruktúra szerverüzemeltető szakértő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- Windows szerver környezet üzemeltetése
- Felmerülő incidensek megoldása
- Együttműködés a csoport tagjaival
- Rendszerfelügyelet, szerverek naprakészen tartása
- Részvétel infrastruktúra fejlesztési projektekben
- Dokumentációk elkészítése
- Terhelhetőség
- Jó kommunikációs készség, jó elemzőkészség
- Átfogó, lényeglátó, strukturált gondolkodás
- Önálló, eredményorientált munkavégzés

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség (egyetem, főiskola)
- 3 év szerver üzemeltetés gyakorlat
-Windows szerverek (nagyvállalati léptékű) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
- PKI infrastruktúra és CA szerver környezet ismerete
- Citrix környezet (XenDesktop és XenApp, Netscaler) tervezésében, üzemeltetésében szerzett gyakorlat
- Virtuális szerverek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
- Nemzetközi, multinacionális környezetben szerzett működési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Kiemelt juttatási csomag
- Szakmai fejlődés

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -