www.cvonline.hu

Infrastruktúra szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1146566
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A Megbízónk igényeit kiszolgáló informatikai infrastruktúra specifikálása, fejlesztése, bevezetése, integrációja, valamint tesztelése és az üzemeltetés támogatása.

Feladatkör, felelősségek:

•- Támogatja az IT infrastruktúra architekt tevékenységét.

•- Támogatja az infrastruktúra üzemeltetési tevékenységet, L2 szintű támogatást nyújt az üzemeltetés részére.

•- Javaslatokat és ajánlásokat dolgoz ki infrastruktúra technológiai megoldások és az infrastruktúra fejlesztési irányok tekintetében.

•- Fejlesztési tevékenységet végez a Megbízónk informatikai infrastruktúrájával kapcsolatos kérdésekben (szerver, tároló, hálózati, telekommunikációs, mentési rendszerek).

•- Megtervezi és kialakítja a fejlesztendő rendszerek infrastrukturális hátterét.

•- Részt vesz az osztály vagy annak megbízásából külső tanácsadó cég által irányított egyéb informatikai infrastruktúra projektekben.

•- Végzi az infrastruktúra fejlesztés dokumentálását, valamint a kapcsolódó ügyviteli utasítások aktualizálását, vagy újakat készít.

•- A felhasználók által üzemszerűen használt funkciókkal kapcsolatos hiba vagy kezelési problémák esetén támogatást nyújt, javaslatokat tesz a hiba kijavítására, a hiba okainak feltárására és esetenként személyesen közreműködik a javításban.

•- Vizsgálja a kijelölt cél, illetve részfeladatokat az egyéb vállalati rendszerekhez történő illeszkedés szempontjából.

•- Javaslatokat tesz a probléma lehetséges megoldásaira (előnyök/hátrányok bemutatásával) és az alternatívákat egyezteti az érintett szakterületekkel, koncepciót dolgoz ki, a döntés meghozatala után a megoldás gyakorlati megvalósításában részt vesz.

•- Részt vesz minőségbiztosítási, vállalaton belüli és más szervezeti egység által vezetett informatikai projektekben, amelyekben szakértői feladatokat lát el.

•- Végzi a megvalósításba bevont külső partnerek és projektek során keletkező dokumentumok véleményezését és részt vesz az elbírálásban.

•- Megismeri és alkalmazza a hatályos GxP (GMP/GLP/GCP) rendeleteket.

•- Rendszerintegrációs feladatokat bírálja, szükség esetén megoldásokat tervez, kivitelez illetve a végrehajtási tevékenységet irányítja, ellenőrzi, adminisztrálja.

•- Részt vesz az informatikai infrastruktúra kvalifikálási munkálataiban és a már kvalifikált rendszerek változtatáskövetésében.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•- Felsőfokú szakirányú IT diploma

•- Minimum 1-3 éves nagyvállalati gyakorlat

•- Minimum 1-3 éves hálózatos és/vagy szerveres és/vagy telekommunikációs gyakorlat (CISCO, Linux, Windows, mobil menedzsment)

•- IT tudás: Active Directory, VPN, többfaktoros autentikáció

•- Kulcskompetenciák: elemzőkészség, együttműködő, eredményorientált, időmenedzsment, stressztűrés, csapatjátékos

Előny:

•- SAP infrastruktúra ismeret, virtualizációs technológia

Nyelvtudás:

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Magyarország és Közép-Kelet-Európa egyik meghatározó gyógyszergyára, tevékenységük a gyógyszergyártás minden területére kiterjed a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és készgyógyszer-gyártáson át a kereskedelemig.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.