www.cvonline.hu

Infrastruktúra szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1070537
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk telephelyén lévő fejlesztést támogató környezetek üzemeltetése, karbantartása, Megbízónk partnereinél működő éles és tesztkörnyezetek folyamatos, ITIL alapú magas rendelkezésre állású támogatása.

Feladatkör, felelősségek:

A munkakör célja:

Megbízónk telephelyén lévő fejlesztést támogató környezetek üzemeltetése, karbantartása. Alkalmazás és kiszolgáló infrastruktúra üzemeltetés keretében Megbízónk partnereinél működő éles és tesztkörnyezetek folyamatos, ITIL alapú magas rendelkezésre állású támogatása. A cég tulajdonában lévő személyi számítógépekkel kapcsolatos alapszintű támogatás, segítségnyújtás a kollegák felé.

Feladatok:

§ Ügyfelek irányába magas szintű rendelkezésre állás, támogatás, ügyelet, készenlét (ITIL alapú)

§ Fejlesztői környezetek támogatása, üzemeltetésének biztosítása, fejlesztése (Adatbázis, Linux szerver)

§ Folyamatos infrastruktúra fejlesztés, racionalizálás

§ Fejlesztés támogatói környezetek üzemeltetése, karbantartása (Linux szerver, Windows Szerver, Hudson, Jenkins, SVN, TeamCity)

§ Tesztelői környezetek karbantartása, felügyelete, fejlesztése (Linux, Windows szerver, Adatbázisszerver, Alkalmazásszerver tomcat, weblogic)

§ Integrációs szerverek folyamatos karbantartása, üzemeltetése (Linux, Adatbázisszerver, alkalmazásszerver)

§ Fejlesztői támogatás, tanácsadás (pl/sql, linux shell, windows scripting)

§ Irodai kiszolgáló környezetek használata (AD user felvétel, Jogosultság beállítás, Exchange mailbox kialakítás)

§ Üzemeltetést támogató egyéb környezetek támogatása (hibajegy kezelő [Redmine], CMDB)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

§ Középszintű Oracle adatbáziskezelő adminisztráció ismeret

§ Középszintű PL/SQL ismeret, jártasság

§ Középszintű Linux Shell programozási ismeret

§ Alapszintű Linux OS ismeret

§ Alapszintű Tomcat, Oracle Weblogic alkalmazásszerver ismeret

§ Minimális hálózati ismeret

Előnyt jelent:

§ Fejlesztést támogató eszközök hudson, jenkins, svn, docker ismerete

§ Oracle DBA tapasztalat

§ Oracle, Linux clusterezési tapasztalatok

§ ITIL szerinti munkavégzés

§ Windows AD, Exchange, Sharepoint ismeret, üzemeltetési tapasztalatok

§ Mélyebb szintű hálózati ismeretek (VPN, VLAN, Tunneling)

§ Virtualizációs tapasztalatok

Nyelvtudás:

Dokumentáció értés szintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

•Motiváló, segítőkész csapattársak

•A legkorszerűbb eszközök

•Nemzetközi projektekben való részvétel

•Karrierlehetőség

•Iroda extrákkal (pl. Xbox, csocsó, házimozi)

•Szakmai kiteljesedés (képzések, angol nyelvtanfolyam, publikációs lehetőségek)

•Emberbarát hozzáállás

•Könnyű megközelíthetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió