www.cvonline.hu

Infrastruktúra rendszergazda

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1074116
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Konténer alapú (Docker, Openshift, Kubernetes) környezet üzemeltetése, hibaelhárítása és karbantartása

Feladatkör, felelősségek:

· A konténer alapú (Docker, Openshift, Kubernetes) környezet üzemeltetése, hibaelhárítása és karbantartása

· A middleware réteg működésének és teljesítményének folyamatos felügyelete, a felmerülő problémák kezelése

· Az infrastruktúra felépítésével kapcsolatos nyilvántartásokhoz adatszolgáltatás

· Kapcsolattartás az IT üzemeltetés egyéb területeivel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

· Közép vagy felsőfokú informatikai végzettség

· Elméleti alapismeretek az infrastruktúra elemeinek felépítéséről, releváns tulajdonságairól

· Alapvető scriptelési ismeretek, legalább egy scriptnyelv alapos ismerete

· Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:

• Containerization (OpenShift, Docker, Kubernetes)

• Application servers (clusterezés, WebLogic, JBoss, GlassFish)

· Jó kommunikációs képesség

· Precizitás

· Proaktív, kezdeményező személyiség

· Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

· Banki környezetben szerzett tapasztalat

· IBM WebSphere és MQ üzemeltetési tapasztalat

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.