Infrastruktúra Menedzsment és IT Biztonság terület fejlesztési vezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.22.
Hirdetés azonosító: 683948
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Fő felelősségek és feladatok

  • Irányítja a stratégiai tervek akcióinak, projektjeinek az Infrastruktúra Menedzsment és IT Biztonság területre vonatkozó informatikai megvalósítását.
  • Biztosítja a standardizálását, konszolidációt és életciklus követését az IS stratégiának megfelelően.
  • Együttműködve az adott üzleti és funkcionális területekkel közreműködik az üzleti igényeket kielégítő informatikai fejlesztési tervek kidolgozásában, irányítja azok végrehajtását.
  • Biztosítja az operatív kapcsolattartást a megfelelő üzleti és társ területekkel, külső szakmai szervezetekkel a fejlesztési feladatok kidolgozása és végrehajtása során.
  • Irányítja a fejlesztési feladatok elvárt minőségű, hibamentes, a meghatározott költségkereteknek és határidőknek megfelelő végrehajtását.
  • Részt vesz költséghatékonysági tervek kidolgozásában, megvalósításában.
  • Részt vesz a szállítók szakmai értékelésében, közreműködik az együttműködés informatikai feltételeinek meghatározásában.
  • A csoportszintű fejlesztési vezető és a tematikus vezető szakmai iránymutatása alapján elvégzi az egyéb, az informatikai fejlesztési területhez kapcsolódó fejlesztés vezetői feladatokat.

Elvárások

  • Min. 5 év szakterületi gyakorlat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • Nemzetközi, multinacionális környezetben szerzett működési tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Általános hardver és szoftver ismeret
  • Vállalatirányítási rendszerek alapos ismerete
  • Iparág specifikus alkalmazások ismerete
  • Angol nyelvismeret (tárgyalási szint)

Amit kínálunk

  • Kiváló technológiai színvonal
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió