www.cvonline.hu

Infrastruktúra architect

  • A hirdetés 173 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Tevékeny részvétel az infrastruktúra különböző aspektusainak (datacenter, storage, computing, virtualization, operating systems, containerization, databases, application servers, backup and restore, infrastructure services) tervezésében
  • Az infrastruktúra hiba- és katasztrófatűrésével, biztonságosságával és szolgáltatási szintjével kapcsolatos igények gyűjtése és rendszerezése, javaslattétel az optimális kiszolgáló infrastruktúra megvalósítására
  • Kapcsolattartás a fejlesztési, alkalmazás és szolgáltatási területekkel, az infrastruktúra által nyújtott szolgáltatások bemutatása és beépítése az architektúrába
  • Az infrastruktúra terület képviselete az üzletmenet-folytonossági és katasztrófa-elhárítási tervek kialakításában
  • Az infrastruktúra architektúra megvalósulásának felügyelete

Elvárások:

  • Elméleti ismeretek az infrastruktúra hiba- és katasztrófatűrésről, biztonsági paradigmákról, jogosultságmenedzsmentről és szolgáltatási szint menedzsmentről
  • Kiemelkedően jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség
  • Képesség nagy bonyolultságú rendszerek megismerésére és kialakítására
  • Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:
  • Storage (virtualizáció, replikácó, EMC, HP, DELL)
  • Computing (BladeSystem, Mainframe, SUN/Oracle szerverek)
  • Virtualization (VMware, Hyper-V)
  • Operating systems (Windows, RHEL, Solaris)
  • Containerizazion (OpenShift, Docker, Kubernetes)
  • Databases (clusterezés, Oracle, MSSQL)
  • Application servers (clusterezés, WebLogic, JBoss)
  • Backup and restore
  • Infrastructure services (NTP, DNS, DHCP stb.)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, rendszerezési képesség
  • Proaktív, kezdeményező személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Angol nyelvi ismeret

Előny:

  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Az Enterprise Architect szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Banki környezet
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • összetartó csapat és barátságos légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört

Jelentkezési határidő: 2016. július 29.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a  Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő