www.cvonline.hu
Infrastructure Engineer
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.07.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 943652
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Amerikai tulajdonban lévő, pénzügyi területen tevékenykedő partnerünk számára keresünk Infrastructure Engineer pozícióban kollégákat.

Főbb feladatok:
- Kapcsolattartás az üzemeltetési csapat, a termék menedzsment és a szolgáltató csapattal
- Részvétel a változásmenedzsment és problémamenedzsment folyamataiban.
- Eszkalációs folyamatok kezelése (L3- Lync, OCS, Exchange & Sentrion)
- Helyi és nemzetközi projektek vezetése a kezdetektől a sikeres telepítésig.

Követelmények
- Kiváló hibaelhárítás és feladatmegoldási készségek
- Erős elemzői és programozási ismeretek (pl. Python, Perl, Powershell)
- Kommunikatív személyiség
- Együttműködés különböző csapatokkal, különböző országokból
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Technológiai ismeretek:
- Exchange
- Lync
- Active Directory
- Sendmail
- SQL Server
- Linux, Windows tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió