www.cvonline.hu
Information System Analyst (Referenciaszám: PJ4975)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1083052
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Information System Analyst

Feladatok:
- Oracle EBS szoftver alkalmazása a pénzügyi informatikai támogató rendszerekben
- Együttműködik a pénzügyi csoporttal, üzleti folyamatmenedzserekkel és adminisztrátorokkal

- Koordinálja a fejlesztőcsapatot az új fejlesztésekkel, bővítésekkel kapcsolatban
- Belső ügyfelekkel tartja a kapcsolatot, részt vesz a funkcionális tervezési feladatokban
- Részt vesz kis és közepes projektek tervezésében kivitelezésében elemzésében, tesztelésében és bevezetésében
- Menedzseli a szoftver sztenderdizálást és támogatja a több régiót átfogó applikáció bevezetését
- Beazonosítja a fejlesztési területeket és irányítja a technológiai változásokat a tapasztalatoknak megfelelően
- Meghatározza a szükséges képzéseket a támogatott applikációkra vonatkozóan
- Mindezekhez biztosítja a megfelelő dokumentációkat

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás

- 3-5 éves releváns tapasztalat
- Tapasztalat a pénzügyi folyamatok és tranzakciók területén
- Oracle EBS Pénzügyi modulok ismerete
- Projekt menedzseri tapasztalat
- Rendszerelemzések teljes körű ismerete; tervezési, és programozási technikák ismerete
- Önálló munkavégzési képesség multinacionális környezetben illetve virtuális csapatban
- Kiváló kommunikációs és íráskészség, problémamegoldó készség

Előny:
- SQL, PLSQL, SQLplus ismeret
- Felsőfokú szakirányú végzettség

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.