www.cvonline.hu

Information Security SQL Reporting Specialist [BAC-SRS01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 925490

Focus consulting

Our client

Our Client is one of the worlds leading global financial services companies.
The Budapest team is looking for an Information Security SQL Reporting Specialist.

Tasks

- Design, develop, test, and implement automation solutions
- Provide production support
- Monitor and troubleshoot scheduled jobs and resolve issues
- Manage internal projects end-to-end with timely implementation
- Develop strong relationships

Requirements

- Bachelor

Advantageous

- Experience with developing Archer modules

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió

Egyéb hasonló állások Önnek
Content editor / webszerkesztő

Cégnév elrejtése

Junior Content editor  munkakörbe keresünk meg...
Budapest, Pest

Frontend fejlesztő

   Partnerünk rugalmas megoldásokat kínál a do...
Budapest

Java fejlesztő

Partnerünk rugalmas megoldásokat kínál a dokume...