www.cvonline.hu

informatikus/rendszergazda

  • A hirdetés 1269 napja lejárt

Cégünk székesfehérvári telephelyére keresünk informatikust/rendszergazdát.

Munkaköri feladatok:

- szerverek üzemeltetése, gyakorlattól függően rendszereink (Linux, Windows, VMware, Xen, hálózat, szolgáltatást stb.) üzemeltetése

- szerverek üzembehelyezése, szolgáltatások indítása

- technikai support

- pre- és post sales technikai feladatok, támogatás

- új rendszerek, szolgáltatások fejlesztése, integrálása, bevezetése, tesztelése

- ügyvezetés és senior rendszergazdák-mérnökök munkájának segítése

- (email és online) kapcsolattartás ügyfelekkel, technikai és kereskedelmi kérdések megválaszolása (szolgáltatások bővítése)

Ismeretektől, gyakorlattól, érdeklődéstől és képességektől függően változhat a munkakör.

Elvárás

Felsőfokú informatikai ismeretek,

legalább rendszergazdai és hálózati alapismeretek,

minél szélesebbkörű Internetes technikai ismeretek,

angol nyelvtudás.

Pályakezdők és gyakorlottak is jelentkezhetnek, ettől függően a munkakör módosulhat.

Értékelt kvalitások

Minél szélesebbkörű, alaposan szakmai tudás, jártasság Linux, Windows, virtualizáció, hardver, akár programozás stb. terén.

Amit nyújtunk

Kellemes és rugalmas munkahely, jó munkahelyi légkör, segítőkész, döntően fiatal munkatársi gárda, érdekes feladatok, szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés és fizetési előmenetel.

Helyek Székesfehérvár
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő