www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 564 napja lejárt

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, háztartási gépek, készülékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ERP (IFS vállalatirányítási rendszer) rendszerszintű támogatása.
  • Felhasználói oktatási anyagok és kézikönyvek készítése.
  • Dolgozói oktatások szervezése, megtartása
  • ERP rendszergazdai tevékenységek elvégzése.
  • Az ERP rendszerben felmerült hibák, hiányosságok összegyűjtése
  • Javítási, módosítási igények elvégzése/megrendelése és a módosítások tesztelése.
  • A felhasználók számára egyedi riportok/kimutatások készítése (Crystal Reports, SQL)
  • Szükség esetén operátori feladatok ellátása

Személyi és szakmai elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Adatbáziskezelési tapasztalat (Oracle)
  • SQL nyelv alapos ismerete
  • Windows szerver illetve kliens operációs rendszerek ismerete
  • Microsoft Office alapos ismerete

Előnyök:

  • Pénzügyi, számviteli végzettség/tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • ERP rendszer üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Gyártó/Termelő vállalatnál hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. augusztus 25-ig az alábbi e-mail címre.

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás

Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő