www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, Miskolci székhelyű cég

informatikust

keres,

aki

teljes körűen üzemelteti a cégcsoport informatikai rendszereit. Hozzásegít a problémamentes működésünkhöz azáltal, hogy a különböző felmerülő meglévő és új igényeinket ötleteivel, megoldásaival áthidalja.

Feladatok:

  • a cégcsoport teljes körű informatikai rendszerének üzemeltetése, fejlesztése
  • általános rendszerüzemeltetési feladatok ellátása illetve a felhasználók munkájának támogatása: internetes hálózat, levelezőrendszer, szerverek, tűzfalak, iktató rendszer stb. karbantartása, hibaelhárítások
  • egyéb IT infrastruktúrába tartozó eszközök üzemeltetése, felmerülő problémák megoldása
  • weblapok szerkesztése illetve frissítése
  • szerverek üzemeltetése, karbantartása
  • Munkaállomások üzemeltetése, karbantartása

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • informatikai angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • minimum 4 év tapasztalat
  • biztonsági előírások ismerete, jogosultságok kezelése
  • szerver és hálózat üzemeltetési tapasztalat
  • hálózatok üzemeltetése
  • kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal
  • szoftverek nyilvántartása, karbantartása

Előnyt jelent:

  • Rendszer bevezetési projektekben szerzett tapasztalat: Különböző vállalatirányítási illetve vállalati kommunikációs rendszerek ismerete, továbbá azok bevezetésében való gyakorlat/jártasság.

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2015. szeptember 1. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Amennyiben van vállalatirányítási rendszer bevezetésében tapasztalta, kérjük, hogy motivációs levelében erre is térjen ki, röviden mutassa be.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő