www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 624 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • Felhasználók támogatása angol és magyar nyelven
  • Rendszergazdai feladatok ellátása (Windows-os munkaállomások-, hálózat karbantartása, ezek létesítése / beállítása / bővítése)
  • Ügyfélszoftverek támogatása, tesztelése, oktatása
  • GLS szortírozó üzem IT működésének biztosítása (hardware, software)
  • GLS depók IT működésének biztosítása (hardware, software)
  • Kiszolgáló szerverek (Linux/Windows) üzemeltetése, biztonsági mentések felügyelete
  • Jogosultságok kezelése
  • Informatikai rendszerek nyilvántartása (hardware / software leltár, hálózattérkép, hibanapló)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (pályakezdőket is várunk)
  • Tanulási vágy
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Analitikus képesség, logikus gondolkodás
  • Termelő vagy logisztikai cégnél szerzett tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés , étkezési hozzájárulás
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi (Budapest)                          Munkaidő: 09:00-18:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő