www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 913 napja lejárt

A Zöld Híd Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. komplex hulladékkezelési közszolgáltatással foglalkozik. Cégünk több telephelyet és ügyfélszolgálati irodát működtet, az ezeken a telephelyeken működő informatikai és biztonságtechnikai rendszereket üzemeltető

munkatársat keresünk, aki a fenti rendszerek folyamatos és problémamentes működését lelkiismeretesen és megfelelő szakértelemmel üzemeltetni, fejleszteni tudja.

Feladatai:

  • Gondoskodik a cég informatikai rendszerének magas szintű rendelkezésre állásáról és adatainak biztonságáról.
  • Elvégzi a számítás- és biztonságtechnikai eszközök rendszergazdai, továbbá javítási karbantartási, telepítési munkálatokat.
  • A biztonsági rendszerek működését (tűzjelzőket, kamerákat) folymatosan figyelemmel kíséri, javaslatot tesz és szükség esetén közbeavatkozik a rendszerek működésének fenntartása érdekében.
  • Hardver- és szoftvertámogatás nyújtása, ide tartoznak személyi számítógépek, szerverek, adat/telefonhálózatok, perifériák és alkalmazások.
  • Megfelelő informatikai dokumentációt vezet, a munkavállalók részére kiadott informatikai eszközökről, berendezésekről naprakész nyilvántartást vezet.

Elvárások:

  • Windows, UNIX, Linux magas szintű ismerete,
  • Informatikai vagy rendszergazdai minimum középfokú képzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség,

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakmai képesítés,
  • Telefon (Analóg, ISDN, GSM, VOIP, SIP) riasztó-, beléptető- és őrjárat ellenőrző rendszerek ismerete,
  • CRM alapú rendszerek ismerete,

Munkavégzés helye:  Kerepes, Ökörtelek-völgyi Hulladékkezelő Központ,

Amit biztosítunk:

  • Kötetlen munkaidő,
  • Versenyképes javadalmazás,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez gépjármű használat,

Pályázati anyagát bérigény megjelölésével (önéletrajz, végzettséget igazoló iratok, motivációs levél) Informatikus jeligével az alábbi e-mail címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő