www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 975 napja lejárt

 A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Az ERP (IFS App™) vállalatirányítási rendszer üzemeltetése.
  • Az ERP rendszerben riport készítése a különböző területek igényének megfelelően (Crystal Reports, SQL).
  • Az ERP felhasználóinak támogatása, oktatása.
  • Programok, scriptek készítése és módosítása (Java, PowerShell, VisualBasic stb.)
  • Az ERP rendszerben felmerült hibák összegyűjtése, javíttatása, majd tesztelése.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Angol nyelv ismerete (minimum dokumentáció olvasási szinten)
  • Adatbáziskezelési tapasztalat (Oracle, MS SQL)
  • SQL nyelv alapos ismerete
  • Windows szerver illetve kliens operációs rendszerek ismerete
  • Microsoft Office alapos ismerete

Előnyök:

  • ERP rendszer üzemeltetési tapasztalat
  • SharePoint és Exchange szerver ismeret
  • Linux/Unix operációs rendszerek ismerete
  • Vmware virtualizáció ismerete
  • Pénzügyi, számviteli végzettség/tapasztalat

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megadással 2014. szeptember 15-ig az alábbi címekre várjuk:

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol