www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető - magyar tulajdonú - autóalkatrész disztribútora. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével és autóalkatrész kereső programjával a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számít. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezik, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosít a munkatársaknak.

 Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Az UNIX Autó Kft. által fejlesztett rendszerek üzemeltetése és ügyeleti funkciók ellátása (több műszakban)

Szakmai elvárások:

  • Microsoft szerver (2008/2012) alapos ismerete
  • Desktop (Win7/Win8) termékek ismerete
  • Fejlett hálózati ismeretek (TCP/IP, VPN)
  • Tűzfalak, routerek alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaköri elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló, pontos, tüzetes és kitartó munkavégzés
  • Szakszerű kommunikáció az ügyfelekkel és a munkatársakkal egyaránt
  • Kiváló számítógép-kezelői ismeretek
  • Kötött és kötetlen munkaidőben való munkavégzés (akár több műszakban is)
  • Ügyeleti funkciók kiemelkedő figyelemmel való ellátása
  • Professzionális munkavégzés
  • Munka iránti felelősségvállalás

Amit nyújtunk:

  • Professzionális munkakörnyezet egy magyar vállalatnál
  • Innovatív, kreatív környezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Fiatalos csapat

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő