www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett. Az új beruházás üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Felhasználók támogatása
  • Beérkező szoftveres és hardveres problémák kezelése, hibaelhárítás
  • Rendszermentések kezelése
  • Termelés számítógépeinek támogatása, hibakeresés
  • MS Office termékek és egyéb alkalmazások támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • MS Operációs rendszerek alapos ismerete: DOS-tól a Windows 8-ig
  • MS Office rendszerek alapos ismerete
  • Ipari számítógépes hardverek ismerete
  • Mentési alkalmazások ismerete (Symantec ghost)
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Hardverek alapos ismerete, új és régi technológiák egyaránt
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás, nagyfokú precizitás, kezdeményezőképesség, tanulni akarás
  • Képesség csoportban való és önálló munkavégzésre is
  • Igényes, precíz dokumentálási készség

Előny:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felsőfokú Informatikai végzettség
  • Adatbázisok ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén

A jelentkezéseket fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő címre kérjük küldeni:
Poppe + Potthoff Hungária Kft.  8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park vagy az alábbi e-mail címen.

Helyek Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő