www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 21 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

INFORMATIKUS

Feladatok:

  • Az UNIX Autó Kft. által fejlesztett rendszerek üzemeltetése és ügyeleti funkciók ellátása (több műszakban)

Szakmai elvárások:

  • Microsoft szerver (2000/2003/2008) alapos ismerete
  • Desktop (2000/XP/Win7) termékek ismerete
  • Fejlett hálózati ismeretek (TCP/IP, VPN)
  • Microsoft SQL szerver és lekérdezések
  • Tűzfalak, routerek alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaköri elvárások:

  • Önálló, pontos és kitartó munkavégzés
  • Szakszerű kommunikáció az ügyfelekkel és a munkatársakkal egyaránt
  • Kiváló számítógép kezelői ismeretek
  • Kötött és kötetlen munkaidőben való munkavégzés (akár több műszakban is)
  • Ügyeleti funkciók kiemelkedő figyelemmel való ellátása
  • Professzionális munkavégzés
  • Munka iránti felelősségvállalás
  • Csapatjátékos, kollégák szakmai fejlődésének elősegítése

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő