www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 104 napja lejárt

Miskolci székhelyű cégcsoport

informatikust

keres

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb, hulladékgazdálkodással foglalkozó társasága, mely 2000 szeptemberétől működik. Cégünk több, mint egy évtizede foglalkozik környezetvédelemmel, a nem veszélyes települési szilárdhulladékok, illetve ipari hulladékok kezelésével és ártalmatlanításával.
Immár több évtizedes fennállásunk óta legfőbb célunk környezetünk megóvása, a fenntarthatóság biztosítása.
Alapelvünk, hogy Megbízóink igényeit kimagasló szakmai színvonalon és a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően a környezettel összhangban lássuk el.
Cégünk munkatársai egyedi igényekre specializálódott, professzionális, nyílt, korrekt, odaadással dolgozó szakemberek.

Feladatköréhez tartozik a telephelyek informatikai rendszereinek üzemeltetése, az egyes szakterületek felmerülő problémáinak innovatív megoldása.

Feladatok:

  • Hálózat, levelezőrendszer, szerverek, tűzfalak, munkaállomások telepítése, karbantartása
  • Egyéb IT infrastruktúrába tartozó eszközök üzemeltetése, felmerülő problémák megoldása
  • A felhasználók munkájának támogatása, szoftver rendszerek üzemeltetetése
  • Weblapok szerkesztése, illetve frissítése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal
  • Szoftverek, hardverek nyilvántartása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Informatikai angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 4 év tapasztalat
  • Adatvédelmi előírások ismerete
  • Linux (Ubuntu, CentOS) ismerete

Előnyt jelent:

  • Különböző vállalatirányítási, illetve vállalati kommunikációs rendszerek ismerete, továbbá azok bevezetésében való gyakorlat, jártasság

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2017. május 1. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet.

Amennyiben van vállalatirányítási rendszer bevezetésében tapasztalta, kérjük, hogy motivációs levelében erre is térjen ki, röviden mutassa be.

Helyek Miskolc
Kategória IT / Informatika > Rendszergazda, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Elvárt nyelvtudás Angol