www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 194 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

INFORMATIKUS

Feladatok:

  • Részvétel a Zollner szerverkörnyezetének üzemeltetésében
  • Windows szerverek és a rajtuk futó alkalmazások üzemeltetése
  • Mentőrendszer üzemeltetése
  • VMWare virtuális szerver környezet üzemeltetésében való részvétel
  • Kommmunikáció a külföldi kollegákkal

Elvárások:

  • Windows szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Rendszer szintű szemléletmód
  • Minimum középfokú, tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Nagyvállalati mentőrendszerek ismerete
  • Monitorozó rendszerek ismerete
  • VMWare rendszer ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti Lackner Márta részére.

Helyek Budapest
Vác
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német