www.cvonline.hu

Informatikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1069771

Európa minden országában piacvezető, 54 éve alapított, német tulajdonú gyártó/szolgáltató cég hazai vállalatához XIII. kerületi munkahelyre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártás és felhasználók támogatása
  • Infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése
  • Általános irodai szoftverek supportja
  • Specifikus szoftverek üzemeltetése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Windows 7, 8, 10 ismeret
  • Windows Server 2012, Active Directory ismeret
  • Linux ismeret (SuSe Linux Enterprise)
  • Német és/vagy angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat ilyen területen

Juttatások:
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazott jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Alapos betanulás
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatások (bérlet, étkezési jegy, prémium, stb.)

Előnyök:
  • VMWare ismeret
  • Programozási ismeretek (Powershell, Java)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételnek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió