www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Szeretnél egy stabil magyar háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozni? Gyakorlatod van Windows szerverek installálásában? Jelentkezz hozzánk. Fémipari megbízó vállalatunk Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Windows alapú kliens számítógépek önálló konfigurálása, felügyelete, hálózati illesztése, javítása és karbantartása

  • Levelező kliensek konfigurálása

  • Windows szerver installálás, rendszergazdai felügyelet

  • Hálózati aktív eszközök, switchek, wifi AP-k konfigurálása

  • Ipari megfigyelő kamerarendszer installálása, konfigurálása, kezelése

  • Beléptető rendszer felügyelete

Elvárások:

  • MS Office készség szintű ismerete

  • Jártasság levelező kliensek konfigurálásában

  • Firebird, MSSQL, MySQL, HTML, PHP, drupal webmotor ismerete

  • UTP és üveg alapú hálózat alapos ismerete

  • ERP rendszerek üzemeltetésében meglévő jártasság

  • Szakmai angol nyelvismeret

  • B kategóriás jogosítvány

  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Agilis, kezdeményező személyiség

  • Jó kommunikációs készség

  • Rugalmasság, nagy teherbírás

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiváló infrastruktúra

  • Kiváló csapat és kellemes munkakörnyezet

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb