www.cvonline.hu

Informatikus

  • A hirdetés 394 napja lejárt

A PRETTL cégcsoport részeként működő lesswire GmbH vezeték nélküli beágyazott rendszerek fejlesztésével foglalkozik. A cég Berlini központján kívül telephellyel rendelkezik Freiburgban és Érden is.

Növekvő csapatunk támogatására keresünk munkatársat

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • felhasználói programok telepítése, üzemeltetése, hibaelhárítás,
  • több telephelyes hálózat üzemeltetése együttműködve a rendszergazdákkal,
  • aktív részvétel az informatikai fejlesztések tervezésében, megvalósításában,
  • IT és telekommunikációs eszközök beszerzése, nyilvántartása, garanciális ügyintézése,
  • Hálózatban felmerülő hibák feltárása, elhárítása, egyedi igények megvalósítása.
  • Új projektek indulásánal (SVN/TRAC/Wiki) projekt-környezet kialakítása

Elvárások

  • szakirányú IT végzettség és tapasztalat,
  • adatbázis-kezelési (MS SQL) és programozói tapasztalat (SQL, HTML),
  • elhivatottság, jó problémamegoldó képesség,
  • MS szoftverek és TC/IP hálózati ismeretek.

Előnyök:

  • Linux rendszerek ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások és fejlődés
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Külföldi kiküldetési lehetőség

Munkavégzés helye: Érd

A magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzokat kérjük az alábbi címre elküldeni:

Prettl Elektronics Hungary Kft.
Erős Katalin
2030 Érd, Turul utca. 10

Web: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő