www.cvonline.hu

Informatikus, ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 605 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, Magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Állás megnevezése

Feladatok összefoglalása:

  • Egyedi fejlesztésű informatikai rendszerek, szerverek, munkaállomások távoli üzemeltetése
  • Beágyazott Linux alapú rendszerek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése
  • Windows alapú szerverek üzemeltetése
  • Telefonos és web felületű kapcsolattartás a végfelhasználókkal
  • Hibaelhárítás, hibajegykezelés, support tevékenység
  • Linux alatti scriptek és mini alkalmazások írása (bash, perl, python, stb.)
  • Saját fejlesztésű szoftverek belső tesztelése, adatfeltöltés

Elvárások:

  • Debian és Ubuntu Linux rendszerek rendszerszintű ismerete (Kernel és driverek fordítása, telepítés)
  • Adatbázis kezelők általános ismerete: MYSQL és MSSQL
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kreativitás, megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol középfokú nyelvismeret

Előny:

  • 2-3 éves szakirányú szakmai gyakorlat
  • Windows szerverek rendszerszintű ismerete
  • Cisco rendszerek rendszerszintű ismerete
  • Programnyelvek ismerete, programozási gyakorlat (PHP, JAVA, C++)
  • „B” típusú jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mai címre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő