www.cvonline.hu

Informatikus, ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Cégünkről:
A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk 50-50%-ban hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.
Állás megnevezése:

Feladatok összefoglalása:

  • Egyedi fejlesztésű informatikai rendszerek, szerverek, munkaállomások távoli üzemeltetése
  • Beágyazott Linux alapú rendszerek telepítése, konfigurálása, üzemeltetése
  • Windows alapú szerverek üzemeltetése
  • Telefonos és web felületű kapcsolattartás a végfelhasználókkal
  • Hibaelhárítás, hibajegykezelés, support tevékenység
  • Linux alatti scriptek és mini alkalmazások írása (bash, perl, python, stb.)
  • Saját fejlesztésű szoftverek belső tesztelése, adatfeltöltés
  • Informatikai hálózat karbantartsa, fejlesztése

Elvárások:

  • Minimum 5 éves szakirányú főállású szakmai gyakorlat
  • Debian és Ubuntu Linux rendszerek rendszerszintű ismerete (Kernel és driverek fordítása, telepítés)
  • Adatbázis kezelők általános ismerete: MYSQL és MSSQL
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Kreativitás, megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • „B” típusú jogosítvány és utazási hajlandóság

Előny:

  • Windows szerverek rendszerszintű ismerete
  • Cisco rendszerek rendszerszintű ismerete
  • Programnyelvek ismerete, programozási gyakorlat (PHP, JAVA, C++)

Munkavégzés helye:

  • Pécs

Amit ajánlunk:

  • Fiatal csapat, kreatív munkakör
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás, rugalmas munkaidő

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-mail címre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!
Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol