www.cvonline.hu

Informatikus / távközlési mérnök

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Hirdető: DreamBells Kft.

Cégünk több éve Avaya CallCenterek, alközpontok, Avaya VoIP, Networking és Application Development, megoldások fejlesztésével, telepítésével és üzemeltetésével foglalkozik Magyarországon és Európa szerte.

Keresünk:

Informatikus / távközlési mérnököket

Avaya Call Center, alközpont, VoIP rendszerek telepítése és/vagy üzemeltetése. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Avaya berendezések telepítése, felprogramozása
  • Avaya berendezések üzemeltetése (helyszínen vagy távolról)
  • Dokumentációk készítése
  • Hiba detektálás, javítás (helyszínen vagy távolról)
  • Rendszertervezés
  • VoIP rendszerek üzemeltetése, karbantartása, telepítése
  • Application megoldások implementációja, üzemeltetése
  • Együttműködés a megrendelőkkel

Jelentkezővel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki informatika-távközlés)
  • Szakirányú felsőfokú végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk! (képzés biztosított)
  • Előny de nem követelmény: Avaya berendezések ismerete programozási szinten és/vagy IT-Networking és/vagy Call Center installációs ismeretek
  • Műszaki angol nyelvtudás (középfokú)
  • Német nyelvtudás kimondottan előny
  • Windows ismeretek
  • További előny: Unix, Adatbázis, Visual Basic ismeretek
  • B típusú jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzésre alkalmas

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (külföldi munka esetén kiegészítő csomag)
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Szakmai kihívások
  • Külföldi munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Változó: Külföld, Budapest és vidéki is.

Jellentkezéséhez kérjük arcképes angol vagy magyar nyelvű önéletrajzát juttassa el az alábbi e-mail címre.