www.cvonline.hu

INFORMATIKUS - szerződéses katonai jogviszonyban

  • A hirdetés 421 napja lejárt

A Magyar Honvédség
43. Nagysándor József Híradó és Vezetéstámogató Ezred

elektronikus aláírás hitelesítési feladatok támogatására

Informatikus zászlós

  beosztásba
     szakembert keres.

Elvárások:
• középfokú iskolai végzettség (érettségi)
• középfokú informatikai végzettség
• alapfokú angol „C” típusú nyelvvizsga
• professzionális szintű informatikai ismeretek
 elektronikus aláírás hitelesítést támogató szoftver ismerete
 operációs rendszerek, hálózatkezelő szoftverek ismerete
 alapvető vírusvédelmi, informatikai biztonsági ismeretek.
• egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
• magyar állampolgárság
• magyarországi lakhely
• büntetlen előélet

Egyéb elvárások, képességek
• lényeglátás
• csapatmunka
• felelősségvállalás
• döntési készség, határozottság
• problémamegoldó képesség
• elhivatottság

Az ellátandó fontosabb feladatok:

• az aláírás hitelesítő rendszer bevezetésének, üzemeltetésének szakmai támogatása,
• a regisztrációhoz szükséges szoftverek kezelése, az ehhez kapcsolódó ügyintézési és nyilvántartási feladatok ellátása,
• nyilvános és magánkulcsokat generálása, tanúsítványok, az archívumok és a kulcsletét egység kezelése,
• állapot információs szolgáltatások biztosítása, tanúsítvány visszavonási listák összeállítása és a szükséges frissítések elvégzése.

Amit nyújtunk:

• kiszámítható karrier, szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
• felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem
• széles körű béren kívüli juttatási rendszer
• kedvezményes étkezési lehetőség
• tapasztalat szerzés lehetősége külföldi szolgálatban
• távolabbi lakhely esetén szolgálati elhelyezés lehetősége

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Veszprém

Jelentkezés: szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével 2016. május 31-ig az alábbi e-mail címre.