www.cvonline.hu

Informatikus support / szerviz-technikus

  • A hirdetés 832 napja lejárt

Traco Zrt.

Windows magas szintű ismeretekkel és gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

munkakörbe

Követelmények:

  • Legalább középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Microsoft operációs rendszerek és Office alkalmazások alapos ismerete
  • Alapszintű hálózatos ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés

Munkaköri leírás:

  • Számítástechnikai támogatás nyújtása a felhasználók részére Windows környezetben, helyszíni illetve távoli elérés formájában

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő