www.cvonline.hu

Informatikus support / Szerviz-technikus

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Traco Zrt.

Magas szintű Windows ismeretekkel és gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

Informatikus support / szerviz-technikus

munkakörbe

Követelmények:

  • Legalább középfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvi kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Microsoft operációs rendszerek és Office alkalmazások alapos ismerete
  • Hálózati technológiák, topológiák, protokollok ismerete (LAN, WAN, TCP/IP, Ethernet, fizikai, logikai hálózatok)
  • Legalább 2-3 éves IT support területen szerzett tapasztalat
  • Magas fokú munkabírás
  • Jó probléma megoldó készség
  • Önálló munkavégzés, agilitás

Munkaköri leírás:

  • Számítástechnikai támogatás nyújtása a felhasználók részére Windows környezetben, helyszíni illetve távoli elérés formájában

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Szerver oldali Windows rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • SCCM használatában szerzett gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol