www.cvonline.hu

informatikus - support munkatárs

  • A hirdetés 868 napja lejárt

Cégünk budapesti ügyfélszolgálatára keresünk informatikust, akinek munkakörébe tartozik

- ügyfeleink támogatása, DNS, MAIL-kiszolgálás, webhoszting, szerverhoszting, szerver értékesítés és bérlés témakörökben szolgáltatásainkhoz kapcsolódóan,

- új megrendelések felvétele, teljesítése, azaz ügyfeleink részére új szolgáltatások indítása, konfigurálása, beleértve szerverszámítógépek összeszerelésétől kezdve azok operációs rendszerrel való telepítéséig.

Ügyfeleink tipikusan nem laikusok, jelentős részben maguk is informatikai szakemberek, ennek megfelelően igényelnek támogatást, bár segíteni kell tudni az informatikában csak felhasználói szintén járatos ügyfeleinket is.

Részleg

budapesti telephely és ügyfélszolgálati iroda

Elvárás

Felsőfokú informatikai végzettség,

informatikai gyakorlat,

rendszergazdai alapismeretek,

angol nyelvtudás.

Értékelt kvalitások

Minél magasabb szintű informatikai tudás és gyakorlat.

Amit nyújtunk

Érdekes, sokoldalú munka,

megbízható, stabil, rugalmas munkahely,

kellemes munkakörülmények és munkahelyi légkör,

versenyképes fizetés,

fejlődési és előmeneteli lehetőség.

Helyek Budapest
Fejér
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol