www.cvonline.hu

Informatikus - rendszertámogató

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1158895

Vas megyei partnercégünk számára keresünk új kollégákat.
Feladatok:

  • vállalatirányítási rendszer fejlesztésével kapcsolatos projektek
  • termelési rendszerben történő informatikai fejlesztések
  • ERP rendszer folyamatos működésének biztosítása
  • egyéb informatikai projektek támogatása
  • modern informatikai technológiák bevezetésének folyamatos vizsgálata
  • felhasználók, részlegek támogatása, problémamegoldás
  • kapcsolattartás informatikai tanácsadókkal

Elvárások:
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • releváns tapasztalat vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével kapcsolatban
  • termelési adatgyűjtésben szerzett tapasztalat
  • adminisztratív folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat
  • SQL-Server üzemeltetésével kapcsolatos ismeretek
  • adatbázis ismeretek SQL nyelv ismerete
  • folyékony német és/vagy angol nyelvtudás

Juttatások:
  • szakmai fejlődés lehetősége, kihívások
  • részvételi lehetőség nemzetközi projektekben
  • családias munkahelyi légkör, nemzetközi környezet
  • versenyképes jövedelem csomag
  • munkába járás támogatása
  • amennyiben költözés szükséges, igény esetén lakást biztosítunk

Előnyök:
  • Microsoft Dynamics AX, SAP rendszerek ismerete
  • virtualizációs technológiák ismerete (MS-Hyper V)
  • programozási ismeretek
  • adatbányászati technológiák ismerete (OLAP)
  • gyakorlatorientált, rendszerszintű látásmód

Kategória
IT / Informatika
Régió
Vas