www.cvonline.hu

Informatikus (Referenciaszám: RE-1228)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.08.19.
Hirdetés azonosító: 939904

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás

Feladatok:

  • Standard üzleti alkalmazások támogatása (MS Office, levelező rendszer)
  • Termelési és logisztikai vonalkódos rendszer támogatása (felhasználói jogok létrehozása, rendszer karbantartása, esetenként azonnali probléma elhárítás)
  • Lekérdezések, riportok készítése Oracle adatbázisból
  • Termékazonosítók és címkék kialakítása vevői igényeknek megfelelően (Vektor grafikus program használatával)
  • Részvétel informatikai projektekben
  • Termeléshez kapcsolódó informatikai eszközök felügyelete (Címkenyomtató, vezeték nélküli vonalkód olvasó/, beüzemelése, konfigurálása, javítása és ha szükséges kapcsolattartás a szervizzel)
  • Gyártósorok informatikai hátterének biztosítása alkalmazás oldalról (beüzemelés, programok telepítése, karbantartása)

Előny:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Külföldi betanulási lehetőség
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol nyelven a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és az RE-1228-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő