www.cvonline.hu

Informatikus / Programozó

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Országos profit orientált és non-profit tevékenységet végző alapítvány keres munkatársat. Az állandó és időszaki projektjeink között megtalálható applikáció fejlesztés, magazin kiadás, filmforgalmazás, közösségi oldal fejlesztés, környezetvédelmi oktatás és média kampány, üzleti fejlesztés, műemlék védelem.

munkatársat keresünk

Feladatai:

  • Gondoskodik a cég informatikai rendszerének magas szintű rendelkezésre állásáról és adatainak biztonságáról.
  • Hardver- és szoftvertámogatás nyújtása, ide tartoznak személyi számítógépek, szerverek, adat/telefonhálózatok, perifériák és alkalmazások.
  • Kezeli az általunk fejlesztett weboldalakat

Elvárások:

  • PHP és HTML programozási ismeretek
  • Informatikai vagy rendszergazdai minimum középfokú képzettség,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,

Munkavégzés helye: Budapest

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes javadalmazás,
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet

Pályázati anyagát bérigény megjelölésével (önéletrajz, végzettséget igazoló iratok, motivációs levél) az alábbi e-mail címre várjuk.

Pályakezdő fiatalokat és legalább 6 hónapja nem foglalkoztatott munkakeresők jelentkezését is szívesen várjuk!

Jelentkezési határidő: 2014. december 01.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Alapítvány / Non-profit
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő