www.cvonline.hu

Informatikus munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1035509
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt már több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.
Ezúttal az állami szférában működő partnerünk számára keresünk informatukus munkatársat.

Feladatok:

  • új számítástechnikai eszközök beszerzésében való közreműködés
  • a felhasználók informatikai eszközeinek cseréjéből fakadó adatmentési feladatok
  • informatikai eszközök személyre szóló beállításai
  • konfigurálási feladatok elvégzése (IP cím beállítás, nyomtatók telepítése, telefonok beállítása)
  • nyomtatók üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos teendők elvégzése
  • hardver eszközök konfigurálása, telepítése, tesztelése, esetleges hibaelhárítása vagy javítása
  • szoftverek telepítése és tesztelése
  • hardverek és egyéb eszközök selejtezésre való előkészítése
  • helpdesk feladatok ellátása
  • rendezvények technikusi támogatása

Elvárások:

  • érettségi
  • legalább három éves üzemeltetési tapasztalat
  • szakmai angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • magyar állampolgárság
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • megbízhatóság
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • szervezőkészség
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • informatikai szakterületen belül szerzett OKJ-s vizsga, vagy egyéb tanfolyamot igazoló oklevél

Bérezés

  • megegyezés szerinti bérezés
  • cafeteria
  • Budapesten belüli utazás támogatása

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika