www.cvonline.hu

Informatikus (IT support)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon III. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Pozíció részletezése:

A Cég közel 20 éve a magyar műholdas gépjárművédelmi és flottakövetési iparág egyik legjelentősebb szereplője. A vállalat tulajdonosi köre elkötelezett az állandó újítás, az innováció és az infrastrukturális fejlesztések iránt. Kis és Közép vállalati körben használt rendszerek üzemeltetésében, támogatásában keresünk új kollégát teljes munkaidőben, az alábbi feltételekkel és jellemzőkkel.

Feladatok:

  • Informatikai rendszer üzemeltetése
  • Rendszer hibák elhárítása, javítása, fejlesztése
  • Problémák megoldása, felhasználók támogatása az irodából (back office)
  • IT adminisztrációs feladatok ellátása
  • Nyilvántartások precíz, naprakészen tartása
  • Ütemezett tevékenységek végrehajtása

Elvárások:

  • Legalább középfokú IT szakirányú végzettség
  • Munkaállomások üzemletetésében szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Hálózati ismeretek (TCP/IP)
  • Windows Server infrastruktúra ismeret
  • Agilis személyiség, proaktív személyiség
  • Precizitás
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent továbbá:

  • Linux tapasztalat (RHEL, CentOS, Xen)
  • Objektum orientált nyelv/nyelvek ismerete (C#, Java, PHP)
  • Webes technológiák ismerete (HTML5, CSS3, JS)
  • Csapatmunka iránti nyitottság
  • Tanulásra való nyitottság
  • Angol nyelvtudás (informatikai angol főleg írásban)

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, stabil hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, összetett, változatos feladatkör
  • Kulturált munkakörnyezet, kellemes fiatalos munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 1039 Szentendrei út 407.

Munkarend: H-P, heti 5 nap, 8 óra + fél óra ebédidő, (8.00 - 16.30)

Jelentkezés: pdf vagy word formátumban elkészített önéletrajzzal

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű