www.cvonline.hu

Informatikus (IT help desk munkatárs)

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1040193

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba: munkatársat.
Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés a lengyel anyavállalat IT munkatársaival
  • Számítógépes hálózatok, szerverek, munkaállomások felügyelete, karbantartása
  • Rendszerüzemeltetési feladatok ellátása
  • Felhasználók munkájának támogatása
  • Mentések, jogosultságok kezelése
  • Egyéb rendszergazdai feladatok ellátása

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Angol és / vagy lengyel nyelvtudás
  • MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Windows 2012 server, MS Exchange 2013 server, Active Directory, GPO, ismerete
  • Tűzfalak, routerek hálózatok ismerete
  • Linux alapismeretek
  • Jó stressz- és monotonitástűrés
  • Kiváló és gyors problémamegoldó képesség
  • Egyéni és csapatmunkára, együttműködésre való képesség
  • Jó kommunikációs és elemző készség
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Stabil háttér
  • Támogató csapat

Előnyök:
  • Saját gépjármű

Nyelv:
  • Angol
  • Lengyel

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió