www.cvonline.hu

Informatikus gyakornok (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095153
lejárt

IP Implementation gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone megbízásából.

A Mind-Diák most kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott és segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Első az iskola? Heti 20 órában dolgozva van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz, gyakorlatot szerezhetsz és a szabad hétvégékről se feledkezzünk meg! :)

Karriert építenél? Tanulmányaid befejeztével csatlakozhatsz a Vodafone IT / Mérnök Karrier Progmramjához, mely segítségével elhelyezkedhetsz egy jónevű nagyvállalatnál és versenyképes fizetésre tehetsz szert!

 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Tapasztalt mérnök informatikusokkal dolgozhatsz egy csapatban
  • Részt vehetsz egy vállalati hálózat kiépítésében
  • Hálózati eszközök telepítését és konfigurálását végezheted kollégáid szakmai segítségével
  • Gyakorlatot szerezhetsz a hálózati eszközök end-to-end tesztelésében
  • Leased Line, Internet, IPVPN és SIP szolgáltatásokban szerezhetsz szakmai tapasztalatot

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos TCP/IP ismeretek
  • Érdeklődés a protokollok és biztonsági megoldások iránt
  • Analitikus gondolkodás
  • CISCO vagy más hálózati szolgáltatóval kapcsolatos tapasztalat előny

Munkaidő: Minimum heti 20 óra vállalása 6 hónapon keresztül.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Egy mentor segít belejönni a feladatkörödbe
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!