www.cvonline.hu

Informatikus - adatbázis fejlesztő

  • A hirdetés 287 napja lejárt
Megbízható, korrekt magyar cég PHP fejlesztőt keres Budapestre, hosszú távú, alkalmazotti jogviszonyban (igény esetén megbízási szerződés is megoldható).

Szükséges ismeretek:

- PHP (2 év)
- SQL
- HTML
- bármelyik open source tartalomkezelő rendszer

Előny, de nem feltétel: webes és mobil applikációk fejlesztésében szerzett tapasztalat

Feladatok:

- egyszerű űrlap és adatbázis létrehozása
- adatbázis integráció megvalósítása új platformon
- meglévő weboldal továbbfejlesztése új funkciókkal
- új weboldal létrehozásában való vezető részvétel

Ez egy napi nyolc órás, heti 5 napos, belvárosi irodában végzendő munka, de van lehetőség ezeken a feltételeken rugalmasan változtatni. Igény esetén lehet szó 6 vagy 10 órás munkanapról, illetve részben otthonról történő munkavégzésről egyaránt.

Helyek Budapest
Fejér
Pest
Veszprém
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar