www.cvonline.hu

Informatikus – Programozó

  • Az álláshirdetés 7 napja lett aktiválva

A Tecnica  Ungheria Logistic Kft.  az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

A keresett jelentkező  olyan programozó, aki jártas a termelési folyamatokban és dolgozott már  olyan termelő/gyártó cégnél, ami komplex termékeket állít elő.

Az alábbi céges folyamatok ismerete szükséges:

  • Ismerje a termékek méret / szín dinamikáját
  • Ismerete legyen a termékek felépülő listájában és a termelési ciklusokban
  • Tapasztalata legyen a vonalkód alapú raktár kezelésében

A következő informatikai környezetben legyen tapasztalata:

  • Jó ismerettel rendelkezzen a struktúrált adatbázis kezelésben mint: MongoDB, MySQL
  • Programfejlesztési gyakorlattal rendelkezzen: IOS, ANDROID és a HTML5 világában

Az alábbi programnyelvekben és alkalmazásokban legyen jártas:

  • Java, Javascript, Abap SAP

Személyes jellemzők:

  • Képes legyen csapatban dolgozni - távoli együttműködésben is -
  • Teljes nyolc órás munkaidőre rendelkezésre álljon
  • A munkaidő 20% - ában külföldi kiküldetésre legyen hajlandó

Szükséges nyelvismeretek:

  • Magyar, Angol, Olasz (opcionális)

A munkavégzés helye:

 Nagykálló

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Programozó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Olasz